Na míru

Oděv na míru musí padnout naprosto dokonale, proto šijeme ručně, metodou BESPOKE. Pro tuto metodu šití neexistuje žádný fyzický vzor, podle kterého oděv musí vypadat. Šije se tedy přímo podle měr zákazníka. Tento proces je velmi náročný a vyžaduje šikovné ruce krejčího.

Na Míru
Na Míru

Ženy

KOSTÝMKY, KOŠILE A KABÁTY

Každá žena, ještě více než muž, potřebuje vypadat skvěle a připadat si dokonale žensky. To vše víme i my v salonu Loram. S dámskou módou na míru čerpáme z mnohaletých zkušeností a sledujeme ty nejaktuálnější módní trendy. Navrhneme pro vás jedinečný originál, přesně podle vašich představ.

SPOLEČENSKÉ ŠATY

Výjimečné příležitosti si žádají stejně výjimečné a dokonale padnoucí šaty. I pro tyto příležitosti vám dokážeme ušít exkluzivní róbu z výběrových materiálů s jedinečným ručním zdobením. U originálních šatů je důležité, aby byly odrazem vaší osobnosti, stylu a cítila jste se v nich, doslova jako princezna.

Muži

OBLEKY NA MÍRU 

Perfektně padnoucí oblek tvoří bezchybný střih a pečlivá práce, ale také kvalita použitých materiálů. V Loram proto výhradně používáme prvotřídní materiály z Anglie, Itálie a Francie, ale také materiály vyráběné v České republice.

Prvotřídní materiály můžete také doplnit vlastním motivem podšívky s logem firmy, rodinnou fotografií či obrázkem animovaného hrdiny.

V našem krejčovství Vám takový oblek zhotovíme na 3 zkoušky během jednoho měsíce.

Na Míru

Sjednejte si s námi schůzku a my se vám rádi budeme věnovat

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: