Košile na míru

Košile

Dopřejte si skvěle padnoucí košili z kvalitního materiálu. Kvalitní, moderní a nadčasové střihy košil, ze kterých si vybere každý. Široká nabídka látek a doplňků. Ať jste vysoký, hubený či mohutný, dokážeme vykouzlit padnoucí kousek i Vám na míru.

Šije se přímo podle měr zákazníka. Tento proces je velmi náročný a vyžaduje osobní kontakt. Na schůzce probíhá měření, domlouvají se termíny zkoušek, specifikují se druhy látek, řeší konečný vzhled produktu pod vedením zkušeného krejčího. Seznamte se tedy s průběhem, vyplňte formulář a domluvte si schůzku u nás v showroomu.

Košile

VÝBĚR MATERIÁLU

Kvalita použitých materiálů je u nás na prvním místě. V Loram proto výhradně používáme prvotřídní materiály z Anglie, Itálie a Francie, ale také materiály vyráběné v České republice.
Košile

MĚŘENÍ

Perfektně padnoucí košile tvoří bezchybný střih a pečlivá práce, proto Vám při prvním setkání nabereme kompletní potřebné míry.
Košile

PRVNÍ ZKOUŠKA

Máme nachystáno na první odzkoušení, kde pečlivě vše zašpendlíme a probereme detaily jako kapsy, monogram, barevné obšití dírek nebo kontrastní provedení manžet a légy.
Košile

KOŠILE JE HOTOVÁ

Ještě poslední společná zkouška. Košili vyžehlíme a je vaše.

 

Sjednejte si s námi schůzku a my se vám rádi budeme věnovat

  

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: