MUŽI

OBLEKY NA MÍRU BESPOKE

Pánský oblek, kabát nebo kalhoty, musí padnout naprosto dokonale, proto šijeme obleky na míru a ručně, metodou BESPOKE. Pro tuto metodu šití neexistuje žádný fyzický vzor, podle kterého oděv musí vypadat. Šije se tedy přímo podle měr zákazníka. Tento proces je velmi náročný a vyžaduje šikovné ruce krejčího, kterých máme několik..


Prvotřídní materiály můžete také doplnit vlastním motivem podšívky s logem firmy, rodinnou fotografií či obrázkem animovaného hrdiny.

V našem krejčovství Vám takový oblek zhotovíme na 3 zkoušky během jednoho měsíce.

KOŠILE NA MÍRU

Dopřejte si skvěle padnoucí košili z kvalitního materiálu. Dejte ji svou osobitou tvář a nebudete ji chtít přestat nosit.

Kvalitní, moderní a nadčasové střihy košil, ze kterých si vybere každý. Široká nabídka látek a doplňků. Ať jste vysoký, hubený či mohutný, dokážeme vykouzlit padnoucí kousek i Vám na míru. /p>


 
 

KONFEKCE READY TO WEAR

Ready to Wear jsou naše nové konfekční obleky, saka a kalhoty, které si pro zachování originality necháváme vyrábět přesně dle našeho výběru materiálu, střihu i podšívky, v malých sériích. Jsou vyráběny z přírodních materiálů a podléhají světovým trendům bez ztráty kvality..


Tyto oděvy vám v naší dílně upravíme na míru, můžete si také nechat došít monogram, nebo navíc vnitřní kapsičku třeba na mobil, nebo vizitky. Výsledkem je osobitý a padnoucí oděv.


Přejít do obchodu

POUŽÍVÁME JEN TO NEJLEPŠÍ

Na veškeré oděvy na míru a přání šijeme pouze s těch nejkvalitnějších a prověřených materiálů od tradičních výrobců a značek.

Používáme tyto: SCABAL,REDA, HOLLAND & SHERRY, MILETA,

CHCETE BÝT U TOHO?

Pokud jste rádi v obraze a chcete být informováni o aktuálních akcích, slevách, ale i nových trendech, na které u nás narazíte.