SLUŽBY PRO VÁS

 

KREJČOVSKÝ SALON LORAM

Značka LORAM byla založena v roce 2011 s vizí navrhovat a šít dámskou a pánskou business módu na míru. Zaměřujeme se především na kompletní business módu, společenské šaty a několikrát do roka představujeme malé sezónní kolekce. Návrhy přímo na míru pro Váš každodenní pracovní den, nebo večerní příležitost, navrhuje návrhářka Alena Tučková, která i po celou dobu dohlíží na zpracování oděvu.


Úpravy oděvů

Oděvy vám v naší dílně upravíme na míru, můžete si také nechat došít monogram, nebo navíc vnitřní kapsičku třeba na mobil, nebo vizitky. Výsledkem je osobitý a padnoucí oblek/oděv.


Kompletní ceník úprav můžete stáhnout zde.

Opravy a čistění

Jelikož náš salon není jen váš osobní krejčí, ale i stylista a poradce, nechte nás nakouknout do vašeho stávajícího šatníku. Zajišťujeme kompletní servis krejčovských úprav, oprav a čistírny pro vaše oděvy i bytový textil..


Kompletní ceník oprav a čištění můžete stáhnout zde.

Firemní dresscode

V našem portfoliu služeb nabízíme také výrobu oděvů s firemním designem. Umíme vyrobit pro Vaší společnost košile, doplňky, či celý dresscode s Vaší firemní identitou. Není to jen business móda, umíme vyrobit také uniformy pro recepci a hostesky, sportovní oblečení na firemní teambuildingy a mnohem víc..


CHCETE BÝT U TOHO?

Pokud jste rádi v obraze a chcete být informováni o aktuálních akcích, slevách, ale i nových trendech, na které u nás narazíte.